KONTRASTY Waldemar Kulpa


Menu
Strona Główna
Waldemar Kulpa
Nasi DJ'e
SCK Kontrasty
Tańce Latino
Dart
Galeria
Linki
Kontakt
Losowe Zdjęcie
Promocja artystów
Już jako siedmiolatek po raz pierwszy stanąłem na scenie, pod koniec szkoły podstawowej powstawały pierwsze moje wiersze, teksty piosenek czy kompozycje. Zawsze dążyłem do tego, aby sprawiać innym radość z bycia artystą, nie zapominałem też o samym sobie.
Kiedy we wrześniu 1990 r. rozpoczynałem moją przygodę jako samodzielnego organizatora życia kulturalnego w SCK KONTRASTY, moje ambicje artystyczne zeszły na drugi plan, a przeważyła chęć pomocy innym. Tak zaczęły się koncerty promocyjne młodych artystów, organizacja festiwali i przeglądów, potem udostępniałem sale prób wielu zespołom, pomagałem zaistnieć im po raz pierwszy na scenie, w mediach, byłem w ich trudnych chwilach, przeobrażeniach. Wielu z nich pamięta co dla nich zrobiłem, inni zapomnieli, poszli swoją drogą... takie życie... taka kolej rzeczy...

Pierwszym najważniejszym zespołem, który wyszedł z mojej sali prób i poszedł w świat był zespół HEY, były też w tym czasie takie zespoły jak Dum Dum i The Days.

Wiele godzin dziennie ćwiczył w sali prób młodziutki i zawzięty Grzegorz Grzyb (potem bardzo znany jazzowy perkusista)

Oprócz udostępniania sal prób w Kontrastach, w których ćwiczyli oprócz wymienionych powyżej jeszcze tacy artyści jak m.in.: "Teges Nara", Maciek Silski, "Sklep z Ptasimi Piórami", "The Analogs", "Skambomambo", "Indios Bravos", "Anti Dread", "Beri Beri", "O.D.C.", "Annalisa", "Cekinowy Mrok", "Blakauts', "Dead Pony", "Dumpster Saints", "Godsend", "Cruentus", "The Chiave", "Rebelhouse", "Godbite", "Piloci Nocy", "Latające Śrubokręty", "No Hay Banda", "So Cool Band", "Throne" i wiele innych projektów..., pomagałem młodym zespołom w starcie kariery.

Wiele szczecińskich zespołów stawiało swoje pierwsze kroki na mojej scenie. Byli to m.in. Lord, Don't Stop The Queen, Allside, Dead On Time i wielu innych...
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Najbliższe Koncerty:
Muzyka
Aby rozpocząć odtwarzanie kliknij poniższy guzik:

Chcesz dostawać info?
Wpisuj adres i klikaj!

©2009 Tygrys
Wszelkie prawa zastrze?one
Strona zbudowana na bazie Php-fusion
Administrator / panel