KONTRASTY Waldemar Kulpa


Menu
Strona Główna
Waldemar Kulpa
Nasi DJ'e
SCK Kontrasty
Tańce Latino
Dart
Galeria
Linki
Kontakt
Losowe Zdjęcie
Koncerty
Od kiedy tylko sięgam pamięcią, zawsze chciałem organizować wszelkiego rodzaju koncerty, przedstawienia czy występy artystyczne. Tak na poważnie zacząłem to robić w szkole średniej czyli na początku lat 80-tych. Pamiętam jak ustawialiśmy scenę z ławek szkolnych, ściągaliśmy nagłośnienie i hałasowaliśmy w salach gimnastycznych czy aulach szkolnych.

Potem przyszedł czas na DK Korab (nie istniejący już niestety). Tam oprócz organizacji koncertów w sali kinowo-widowiskowej w czasie dobrej pogody graliśmy koncerty na powietrzu, na scenie zaaranżowanej z przyczepy oraz jeździliśmy do innych ośrodków (Strzeszów, Rostock itd...).

W 1986 z zespołem Grass rozpoczęliśmy współpracę z klubem Pinokio i właśnie tam organizowałem przez 5 lat sporo koncertów i różnych wydarzeń.

We wrześniu 1990 r. zaczęła się moja przygoda ze Studenckim Centrum Kultury KONTRASTY, w którym przez prawie 21 lat pracy zorganizowałem mnóstwo koncertów i różnego typu wydarzeń kulturalnych. Bywały miesiące, w których odbywało się od 10-15 koncertów.
Obecnie po zamknięciu klubu z dniem 1 sierpnia 2011 r. organizowałem koncerty w Rocker Club, w sali koncertowej Rockera (były DK Kolejarz), w Royal Club Music Place i w wielu innych miejscach. Od 10 października 2013 jestem menedżerem ds. artystycznych w klubie Muzycznym Browar Polski, organizuję również koncerty w ramach działań Stowarzyszenia SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna

Moje realizacje artystyczne to m.in.:

Zespoły muzyczne:
Reni Jusis, Pati Yang, Lech Janerka, Jose Torres, Grupo Costa, Varius Manx, Blenders, Lady Pank, T. Love, Mariusz Lubomski, Firebirds, Farben Lehre, La Pegatina, The Analogs, Indios Bravos, Closterkeller, Afro Kolektyw, Zabili Mi Żółwia, Koniec Świata, Kev Fox, MrZoob, Podwórkowi Chuligani, Natural Dread Killaz, Everything Is Made In China, Misery Index, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Tides From Nebula, Kwartet Jorgi, Bez Jacka

Kabarety:
Grzegorz Halama, Potem, Koń Polski, Jurki, Czesuaw, Marek Majewski, Emilian Kamiński, Kacper Ruciński.

Muzyka świata:
zespoły egzotyczne z Peru, Kuby, Armenii, Chile, Norwegii, Wysp Owczych

Cykle i festiwale:
Regionalne Eliminacje do Festiwalu FAMA
Regionalne Eliminacje do Festiwalu ŁÓDŹSTOCK
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (od samego początku do dziś)
Szczecińskie Wierszogranie
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Najbliższe Koncerty:
Muzyka
Aby rozpocząć odtwarzanie kliknij poniższy guzik:

Chcesz dostawać info?
Wpisuj adres i klikaj!

©2009 Tygrys
Wszelkie prawa zastrze?one
Strona zbudowana na bazie Php-fusion
Administrator / panel