KONTRASTY Waldemar Kulpa


Menu
Strona Główna
Waldemar Kulpa
Nasi DJ'e
SCK Kontrasty
Tańce Latino
Dart
Galeria
Linki
Kontakt
Losowe Zdjęcie
Karaoke
W 2003 roku rozpocząłem cykl regularnych konkursów karaoke w Studenckim Centrum Kultury Kontrasty pod nazwą Kontrastowe Spotkania z Piosenką. Przez kilka lat co miesiąc odbywały się finały, które wieńczyły cotygodniowe boje. Dzieliliśmy śpiewających na dwie kategorie wiekowe (dzieci i dorośli). Kto chciał wygrać musiał pogodzić dobre wykonanie z frekwencją (wygrywał ten kto otrzymał w całej miesięcznej edycji najwięcej punktów od jury). Nagrodami były wywiady w prasie, radiu, a także materiał wydany na DVD. Dodatkowo zwycięzcy otrzymywali nagrody rzeczowe i upominki. Z finałów pozostał olbrzymi materiał na płytach DVD, który z sentymentów czasem warto sobie obejrzeć :)

Od wielu lat mam przyjemność prowadzić karaoke jako dobrą zabawę. Kiedyś z kolegami wymyśliliśmy wspólnie nazwę dla takiego spotkania z piosenką - "Ryki Publiki czyli karaoke". Używam tej formy podczas imprez okolicznościowych, eventów firmowych lub po prostu w wersji klubowej.
Śpiewamy dla frajdy, dlatego żaden specjalny regulamin nie obowiązuje. Kiedy organizuję konkurs, wtedy są pewne zasady, które dotyczą konkretnego konkursu i wtedy taki regulamin publikuję na stronach i w innych nośnikach.

Od początku wakacji 2010 r. karaoke prowadziłem w każdą środę przed imprezą Bal Starej Płyty w Rocker Club.

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Najbliższe Koncerty:
Muzyka
Aby rozpocząć odtwarzanie kliknij poniższy guzik:

Chcesz dostawać info?
Wpisuj adres i klikaj!

©2009 Tygrys
Wszelkie prawa zastrze?one
Strona zbudowana na bazie Php-fusion
Administrator / panel